6364 Lockpokal
nysilver, 1800-tal. Höjd: 47 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 5 september 2022 -
2072 Lockpokal
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 december 2021 -
4039 Lockpokal
Såld: 7.000 kr
Såldes den 14 april 2014
2635 Lockpokal
Silver, 20-tal, Importstämplar, höjd: 16
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 februari 2007 -
1308 Lockpokal
Silver, 1858, höjd: 29
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 oktober 2005 -
8503 Lockpokal
Silver, höjd: 26
Såld: 2.700 kr
Såldes den 10 oktober 2005